icon

shape
shape

O Fundacji

KILKA SŁÓW O FUNDACJI

Cele Fundacji

  • Ochrona środowiska, promocja ekologii i ekologicznego tryb życia, propagowanie postaw proekologicznych,
  • Edukacja i wychowanie w zakresie działalności ekologicznej i ekologicznego życia, postaw inicjatyw i możliwości ochrony środowiska naturalnego lokalnie i globalnie
  • Wspieranie rozwoju działalności gospodarczych prowadzonych przez lokalnych przedsiębiorców zarówno w zakresie produkcji: rolnej, żywności jak i innych rodzajów działalności związanych z ekologią; propagowanie wśród przedsiębiorców postaw prowadzenia biznesu wrażliwego na środowisko naturalne,
  • Wspieranie osób z niepełnosprawnościami w codziennej egzystencji, pomoc tym osobom w organizacji i załatwianiu codziennych spraw życiowych, edukacja
    w zakresie korzystania z możliwych udogodnień i rozwiązań technicznych ułatwiających życie osobom z niepełnosprawnościami,

Prezes Zarządu

ppłk dypl. rez. mgr inż. Radosław OLCHA (50 l) emerytowany oficer Wojska Polskiego, przedsiębiorca i działacz społeczny.

Wykształcenie wyższe. Mąż i ojciec dwójki dzieci w wieku szkolnym. Od 2021 roku pełni obowiązki prezes Fundacji Eco 9QLive.

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego w Warszawie. Technikum Mechanicznego nr 4 w Warszawie. Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Studiów podyplomowych na kierunku „Bezpieczeństwo narodowe” na Wydziale Strategiczno – Obronnym Akademii Obrony Narodowej. Ukończył wiele kursów oraz szkoleń wojskowych i cywilnych w kraju i zagranicą.

Kariera zawodowa: Od 1986 roku pracownik Zakładu Remontowego Maszyn Budowlanych ZREMB w Warszawie. Z początkiem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku swoją karierę związał z Siłami Zbrojnymi RP. W trakcie swojej służby całkowicie poświęcił się sprawom Sił Zbrojnych i bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. 
Za swoją służbę, fachowość, zaangażowanie, otwartość i życzliwość był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez przełożonych, instytucje państwowe oraz środowisko międzynarodowe i akademickie. Swoją służbą i postawą zyskał uznanie przełożonych oraz szacunek współpracowników, podwładnych i towarzyszy broni. Autor licznych publikacji o charakterze cywilnym i wojskowym. Aktywnie uczestniczył w procesie kreowania rozwoju i przyszłości Sił Zbrojnych RP oraz tworzenia i wdrażania rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa narodowego.

Charakterystyka: Umiejętność efektywnej pracy w zespole, w sytuacjach kryzysowych, stresogennych oraz pod silną presją. Doświadczenie w pracy na samodzielnych stanowiskach silnie wykorzystujących kreatywność. Umiejętności językowe, komunikatywność, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu Microsoft Office. Biegłe posługiwanie się Internetem, znajomość urządzeń biurowych oraz peryferiów komputerowych. Znajomość języków obcych m.in. angielski, rosyjski, hiszpański certyfikowanych wg. standardów NATO. Posiada Prawo jazdy kategorii B. Potrafi kierować pojazdami mechanicznymi różnych typów
i przeznaczenia. Człowiek Honoru, Towarzysz Broni związany przysięgą zachowania milczenia.

Zainteresowania: Świat analiz i informacji, historia, stosunki międzynarodowe, dyplomacja, sztuka operacyjna, zarządzanie i kierowanie, języki obce, filozofia, strzelectwo, broń biała, aktywny wypoczynek, gry zespołowe, pojazdy mechaniczne
w tym motocykle, modelarstwo.

Wiceprezeska Zarządu

Kinga Szopa (32l) urodzona w Otwocku.

Wykształcenie: średnie.

Matka samotnie wychowująca córeczkę (10l). Osoba, która cały swój czas poświęca na doskonalenie swoich wielu pasji takich jak fotografia, muzyka, gra na instrumentach, prace plastyczno-techniczne. Kobieta czystego serca, kochająca wszystkie dzieci świata. Zainteresowania to sport, aktywny styl życia, pomaganie innym, którym oddaje swoje całe serce i poświęca każdą kropelkę swego życia. Robi to wszystko, aby komuś było choć trochę lepiej. Ma w sobie dużo energii dzięki, której motywuje wszystkich do działania. Osoba niezwykle wrażliwa na krzywdę ludzką. Projekty, w których uczestniczy zawsze angażuje 100% samej siebie. Jednym słowem Człowiek anioł . Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kieruje się w życiu sercem i zasadą „nie wiem, ale się dowiem, ile z siebie dajesz tyle dostajesz”. Nigdy się nie poddaje i dzięki temu jest w stanie przenosić góry dla słusznych spraw i dla ludzi, którzy tego potrzebują. 

Wiceprezes Zarządu

Artur Sadowski lat (44l) urodzony w Otwocku. 

Wykształcenie zawodowe. 

Ojciec trzech córek.
Moją największą pasja jest pomaganie ludziom, a w wolnej chwili oddaje się rodzinie z którą aktywnie spędzamy czas.
Pasje osobiste to historia,  archeologia,  kultura starosłowiańska , wędkarstwo, piłka nożna,  kajakarstwo.
Ogromna empatia pozwala mi kochać ludzi i czynić dla nich dobro, które zawsze wraca ze wzmożoną siłą i to nakręca człowieka do jeszcze bardziej wydajnej pracy. 

Przewodniczący Rady Fundacji

Łukasz Majewski lat 24 urodzony w Otwocku.

Wykształcenie: średnie

Sumienny, pracowity, punktualny, odpowiedzialny, ambitny, mocno stawiający na rozwój osobisty oraz zawodowy. Człowiek wielu pasji, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, kierujący się ideą „Co jesteś w stanie sobie wyobrazić – jest to wykonalne.” Posługuję się językiem angielskim w stopniu B2/C1.

W wolnym czasie interesuję się informatyką we wszelkich jej dziedzinach, sportem, a w szczególności piłką nożną, motoryzacją, muzyką, historią, mitologią słowiańską i nordycką oraz podróżami. Jestem, chociaż już coraz mniej mam na to czasu, wielbicielem gier komputerowych. Fascynuje mnie świat fantasy kreowany i przekazywany w dowolny sposób – gry, książki oraz filmy.

Wierzę, że odrobina pomocy potrafi diametralnie odmienić życie, pchnąć do przodu, dlatego często pomagam indywidualnie oraz uczestniczę w akcjach charytatywnych.

Członek rady fundacji

Vadim Koval 34 lata urodzony w Mikołajowie na Ukrainie.

Wykształcenie: Licencjat w branży budowlanej

Obywatel Ukrainy, przedsiębiorca, autor książek, wolontariusz. Wierzę, że całe ludzkie życie opiera się na kreacji i stworzeniu. Biegle posługuje się językiem ukraińskim, polskim i rosyjskim. Aktywny i komunikatywny. Uwielbiam jeździć samochodem, tańczyć, podróżować i poznawać świat, a przede wszystkim budować!

Translate »